HOME
INFO
BROCHURE
SCHOOL
VZW
KALENDER
ARK
WAT NA FREINET?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kleuterklas: Lizzy
lizzy@kolibrie-ark.be

Kleuterklas: Karien
karien@kolibrie-ark.be

Eerste graad: Jessie (Vlinders)
Jessie@kolibrie-ark.be
Eerste graad: Anke (Vulkanen)
Anke@kolibrie-ark.be
Tweede graad: Dirk (Kometen)
dirk@kolibrie-ark.be
Tweede graad: Inez: Cactussen
inez@kolibrie-ark.be
Derde graad: Bernd (Lucifers)
bernd@kolibrie-ark.be

Derde graad: Selina
selina@kolibrie-ark.be

Directie: Trui Vetters
directie@kolibrie-ark.be
Zorg: Debby
zorgdebby@kolibrie-ark.be
Zorg: Mieke
zorgmieke@kolibrie-ark.be
Secretariaat: Nathalie en Yoko
secretariaat@kolibrie-ark.be en yoko@kolibrie-ark.be
De Kolibrie - Kerkstraat 14 - 9140 Tielrode - 03/771.39.31
De Ark - Beneluxstraat 50 - 9100 Sint-Niklaas - 03/776.82.02
Directie: Trui Vetters: directie@kolibrie-ark.be Secretariaat: secretariaat@kolibrie-ark.be